Fundacja ZaZuZi Katowice - Pomoc niepełnosprawnym, edukacja, rehabilitacja

Dodaj wpis
  • Magda

data dodania: 2020-06-24

Vestibulum varius, diam ut egestas sodales, odio tellus dictum metus, id molestie purus massa non mauris. Mauris rhoncus condimentum dui. Quisque nec metus magna. Morbi congue ornare felis, volutpat rhoncus dolor mattis a. In feugiat sed turpis et sagittis. Nam libero sem, sodales vitae pellentesque vel, mollis quis lectus. Nunc ac nisl at diam sodales malesuada eu nec mi. Praesent enim nunc, vestibulum in enim eu, tempor venenatis arcu. Etiam vel porta augue, sit amet tempus quam. Mauris sollicitudin ipsum urna, vel feugiat sem ornare et. Vivamus elit mi, facilisis et ante sed, placerat elementum nunc. Proin tincidunt consectetur libero, id dapibus risus blandit vehicula.

• Grzesiek

data dodania: 2020-06-24

In bibendum venenatis lacus. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Integer ac ultrices lectus, at congue lectus. Curabitur metus est, interdum eget tortor sit amet, scelerisque tempor augue. Aenean faucibus erat a est auctor, at faucibus quam convallis. Fusce at nulla a dui hendrerit porttitor hendrerit eu libero. Curabitur sit amet ex et est elementum pharetra. Integer ut turpis eu elit volutpat porta ac et sem. Sed placerat neque non laoreet rhoncus. Maecenas sed sem lacus. Suspendisse vestibulum, ipsum iaculis tincidunt accumsan, nulla lacus tempus sem, a luctus enim augue eget nisi. Phasellus scelerisque massa sagittis ultrices scelerisque.

• Jan

data dodania: 2020-06-24

Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Maecenas eu justo eget nulla sodales sagittis quis vel purus. Sed risus erat, ornare ac risus id, facilisis condimentum diam. Nulla nec mollis nisi, eu sollicitudin lorem. Nulla posuere egestas tincidunt. Sed sagittis id odio nec tristique. Curabitur at molestie sem. Vivamus placerat, massa sed sagittis tempor, mi diam eleifend lectus, vel porta nulla tortor in erat. Nulla eu luctus nibh, id ultrices odio. Praesent volutpat ante at facilisis vestibulum. Praesent sagittis nibh rhoncus risus molestie, elementum interdum purus laoreet. Nulla luctus leo sit amet efficitur pellentesque. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae; Aenean sed ornare metus. Vivamus purus erat, porta vitae tempor ut, tempus sollicitudin diam.

• Artur

data dodania: 2020-06-24

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam quis tellus et sem venenatis dapibus. Nunc id risus ultricies, blandit tortor et, faucibus dui. Duis vel felis finibus, dapibus nulla sed, semper ex. Suspendisse potenti. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Maecenas feugiat laoreet elit, pellentesque venenatis lacus dignissim sed. Etiam sapien elit, hendrerit ac maximus quis, tempor sit amet odio. Suspendisse potenti. Aliquam porta tortor non neque interdum pharetra. Cras viverra imperdiet neque in gravida.

• Małgorzata

data dodania: 2020-06-24

Mikropolaryzacja mózgu w przypadku mojej córeczki dała zadziwiająco dobry efekt. Już po trzecim zabiegu pojawiły się słowa, które wywołały u nas zdumienie. Taka spektakularna poprawa przekonała mnie, że to jest terapia dla mojego dziecka. Kontynuujemy zabiegi mikropolaryzacji.

Cele fundacji

• Stworzenie i prowadzenie miejsc twórczej edukacji dla niepełnosprawnych
  • Wspomaganie edukacji, wychowania i rozwoju dzieci i młodzieży
  • Integracja dzieci niepełnosprawnych z rówieśnikami
  • Wspieranie osób szczególnie uzdolnionych
  • Upowszechnianie profilaktyki zdrowotnej, zdrowego stylu życia
  • Działania na rzecz ochrony praw, rozwoju i pomocy osobom niepełnosprawnym i chorym

Formularz zapytaniowy

Ciekawostki

• Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby. Hipokratesdalej
  • Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie Mahatma Gandhidalej

Fundacja ZaZuZi
ul. Barbary 3/1, 40-675 Katowice

e-mail: sekretariat@fundacjazazuzi.pl

• mozg
  • KAMERTONY
  • scio
  • dentist-428645_1920
  • brothers-457237_960_720
Fundacja Zazuzi działa na rzecz najbardziej potrzebujących, w szczególności dzieci niepełnosprawnych, chorych i obciążonych różnymi dysfunkcjami. Pomagamy również dorosłym borykającym się z nieuleczalnymi chorobami. Istniejemy by dawać nadzieję, pomagać tym, którzy usłyszeli „nic się już nie da zrobić”. Jesteśmy przekonani, że nie ma nieuleczalnych chorób, tak samo jak nie ma niegrzecznych dzieci. Należy tylko dostrzec w nich piękno i pomóc odnaleźć obszar w którym poczują się bezpiecznie i będą mogły realizować siebie.
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy